نرم افزار موبایل

یافتن گوشی گم شده در حالت بیصدا

پیدا کردن گوشی در حالت بی صدا

وقتی گوشی خود را در منزل یا محل کار گم می کنیم ساده ترین راهی که برای پیدا کردن آن به ذهنمان خطور می کند،تماس گرفتن با گوشی و استفاده از صدای زنگ تماس برای پیدا کردن آن است. اما اگر گوشی در حالت سایلنت بود با وجود بی صدایی چگونه آن را پیدا کنیم؟

ادامه نوشته »

مسدود کردن تماس و پیامک در اندروید

بلوک کردن تماس و پیامک

اگر شما از کاربران سیستم عامل اندروید می باشید حتما با مشکل پیامک تبلیغاتی و مزاحم تلفی برخورد کرداید و در این مطلب برای این مشکل ترفندی پیشنهاد میکنیم که با مسدود کردن پیامک و تماس این مشکل را برای کاربران حل میکند

ادامه نوشته »

قوی ترین پلیر در اندروید

mx player

MX Player یکی از بهترین و قدرتمندترین نرم افزارهای ویدئو پلیر برای گوشی های با سیستم عامل اندروید است که با داشتن آن برروی اسمارت فون خود دیگر نیازی به هیچ ویدئو پلیری نخواهید داشت چرا که تمام انتظاراتی را که از یک پلیر کامل دارید در MX Player گنجانده شده است. این ویدئو پلیر قادر است فیلم های شما را با کیفیت اچ دی پخش کند و در صورت داشتن زیرنویس آن ها را با وضوح بالا نمایش دهد. یکی از دلایل محبوبیت این ویدئو پلیر محیط کاربری زیبای آن است که هر کاربری را جذب خود خواهد کرد.

ادامه نوشته »

باز کردن انواع فایل فشرده در اندروید

تا حالا پیش آمده که با موبایل در حال وبگردی بودید و فایل هایی از وب سایت های مختلف دانلود کردید که فرمت آن به صورت zip و rar بوده و قابلیت خارج کردن فایلها از حالت فشرده رو نداشته باشید ، تازه اگه فایل رمز هم داشته باشه که یه فاجعه به حساب میاد .

ادامه نوشته »