هم بازی کنید هم درآمد کسب کنید!!!!

بازی انلاین دراگونی ها یک بازی آنلاین بدون نیاز به نصب ، به همراه جوایز عمومی و خصوصی می باشد که حتی میتوان از آن درآمد زایی کرد برخی از نکات و آموزش های بازی در زیر آمده است.

شروع بازی دراگونی ها:

۱-ابتدا میبایست در سایت دراگونی ها ثبت نام کنید.

۲-در حالت ثبت نام اولیه شما پس از ورود ، به قسمت پروفایل خود وارد میشوید در این قسمت میتوانید اطلاعات پروفایل خود را تکمیل کنید.

نکته: ثبت نام شما به منزله ی امکان شروع بازی نیست شما در این حالت حتما می بایست ۱۵۰۰ تومان هزینه ی شش ماه اشتراک اولیه بازی را پرداخت کنید.

۳-این بازی دو حالت رایگان و جایزه ای دارد شما با پرداخت اولیه به مدت شش ماه  ، بازی رایگان و یک دور کامل بازی هدیه ای را در اختیار دارید .

۴-برای پرداخت هزینه ی اولیه می بایست پس از ورود ، گزینه ی “مدیریت دراگون ها” را کلیک کنید در صفحه ی مربوطه امکان پرداخت آنلاین بازی وجود دارد ، شما می بایست پس از پرداخت روی دکمه ی “استفاده از موجودی برای بازی هدیه ای” کلیک کنید تا بازی برای شما فعال شود سپس میتوانید بر روی شروع بازی کلیک کنید.

۵-در صفحه ی بازی برای این که در حالت آنلاین قرار بگیریم میبایست بر روی شکل کیک کنید تا پر رنگ شود و اگر خواستید از دید دیگران مخفی بمانید می بایست یک بار دیگر کلیک کرده تا به حالت کم رنگ دراید درحال حاضر به صورت خودکار هر ده دقیقه یک بار آفلاین میشوید.

۶-برای بازگشت به صفحه ی پروفایل خود کافی است بر روی کلیک کنید و برای بازگشت مجدد به صفحه ی بازی بر روی شروع بازی کلیک کنید.

۷-مهم ترین قسمتی که شما لازم است بدانید مشاهده ی افراد آنلاین می باشد برای این کار لازم است بر روی کلیک کنید

نکته:در کادر باز شده برای این که  لیست افراد آنلاین شلوغ نباشد برای اشتراک های آزاد فقط افراد مشابه و برای اشتراک های هدیه ای (جایزه ای) نیز فقط افراد مشابه نمایش داده میشود.

در این لیست جلوی نام هر فرد شماره ی مرحله ی آن بازیکن نیز نمایش داده میشود تا شما انتخاب بهتری داشته باشید.(ممکن است شما در مرحله ی پایین تری قرار داشته باشید و بخواهید با فردی مشابه خود و یا در مراحل بالا تر و یا پایین تر بازی کنید)

برای ارسال درخواست کافی است نام فرد را انتخاب کرده و بر روی ارسال درخواست کلیک کنید تا درخواست شما ارسال شود و درصورت تایید حریف ، بازی آغاز خواهد شد.

شما میتوانید پیش از تایید حریف ، با زدن کلید  “لغو همه ی  درخواست ها” ، درخواست خود را لغو کنید دقت داشته باشید تا زمانی که شما به فردی درخواست بازی داده باشید و آن را لغو نکرده باشید اشتراک شما مشغول حساب شده و دیگر کسی نمی تواند به شما درخواست ارسال کند.  درصورتی که حریف شما درخواست شما را تایید کند و بازی شروع شود دیگر امکان لغو درخواست وجود ندارد و  اگر شما پیش از گذشت ۱ دقیقه تاس نیندازید شما بازنده خواهید بود.

نکته:فرد درخواست دهنده همیشه رنگ قرمز و حریف آن فرد همیشه رنگ آبی خواهد داشت.

۸-پیش از شروع بازی شما میتوانید با کلیک بر وری با افراد آنلاین چت عمومی داشته باشید این امکان در حین بازی  غیر فعال میشود.

۹-نحوه ی امتیاز دهی بازی و سایر موارد را میتوانید در قسمت مطالعه کنید

۱۰-برای خروج دو راه وجود دارد:

راه اول: بر روی کلیک کرده و خارج شوید

راه دوم:.وارد پروفایل شده و گزینه ی خروج را بیابید و خارج شوید

چهار نکته مهم: ۱- توصیه میشود که هنگامی که قصد بازی کردن ندارید از محیط کاربری خود خارج شوید ، همچنین هیچگاه پسورد محیط کاربری خود را به دیگران ندهید چرا که ممکن است شماره حساب شما را تغییر دهند و در هنگام درخواست واریز جایزه ، درامد شما به حساب شخص دیگری واریز شود ، در اینصورت این سایت دراگونی ها هیچگونه مسئولیتی در قبال بازیکنان نخواهد داشت.

۲- هنگام خروج حتما از لغو تمام درخواستها اطمینان حاصل کنید ، چرا که ممکن است شما درخواستی را ارسال کنید و حریف شما درخواست شما را با تاخیر تایید کند ، در این صورت اگر شما آنلاین هم نباشید ، بازی شروع شده و به دلیل عدم حضور شما ، حریف شما برنده محسوب میشود ،

۳- برای انداختن هر تاس فقط ۱ دقیقه زمان دارید ، لذا توصیه میشود از عدم قطعی اینترنت و همچنین سرعت دستگاه خود برای بازی اطمینان حاصل کنید و ترجیحا با کامپیوتر و یا از گوشی های پرسرعت و نا حد ممکن از مرورگر موزیلا  استفاده کنید ، همچنین هیچگاه منتظر نباشید که یک دقیقه زمان شما به ثانیه های پایانی برسد چرا که ممکن است چند ثانیه از زمان شما به دلیل سرعت پایین اینترنت و یا شلوغ بودن سرور از دست رفته باشد.

 

۴- این بازی بسیار کم حجم بودد و به جز ورود برای اولین بار ، برای هر بازی فقط به صورت کیلوبایتی از پهنای باند اینترنت شما استفاده میشود.

برای شروع بازی میتوانید از لینک زیر استفاده کنید.

نکته: ثبت نام و وراد شدن به محیط بازی رایگان است. تا تاریخ ۲ بهمن ۹۴ این بازی برای همگان رایگان است اما در این حالت ممکن است بعضی از قابلیت های بازی غیرفعال باشد .

در صورت داشتن هرگونه سوال میتوانید از قسمت چت بازی سوالات خود را از دیگران و یا از مدیران بپرسید

شروع بازی

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *